UWAGA

W związku z koniecznością czasowego ograniczenia bezpośredniego świadczenia pracy przez osoby zatrudnione w Uczelni z powodu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania koronawirusa COVID-19, informuje się, iż: w dniach od 25.03.2020 do 10.04.2020 r.

  1. pracownicy Rektoratu nie przyjmują interesantów;
  2. wszelkie sprawy należy załatwiać drogą elektroniczną przesyłając korespondencję na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie;
  3. w wyjątkowych sytuacjach Kanclerz może wyrazić zgodę na przyjęcie interesanta we wtorki i czwartki w godz. od 9.00 do 14.00, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności, zalecanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego; 4) Sekretariat ogólny Uczelni czynny od godz. 9.00 do 14.00 ul. Staszica 1 Nowy Sącz.

Wszelkie informacje o ewentualnych problemach w funkcjonowaniu Uczelni należy zgłaszać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.