POMAGAMY UKRAINIE  we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Nowym Sączu.


Studenci kierunków Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych i Projektowanie zorientowane na użytkownika nowych mediów zapraszają wszystkich studentów i pracowników do udziału w aukcjach i kiermaszu organizowanym w ramach wydarzenia "ARTYŚCI DLA UKRAINY".

W sobotę 5 marca w MOK przy al. Wolności 23 odbędą się koncerty i spektakle oraz kiermasz i licytacje prac artystycznych. Rozpoczęcie od godz. 11:00, przez cały dzień do końca ostatniego koncertu.

Zapraszamy szczególnie do licytacji obrazów podarowanych przez studentów PWSZ na ten wyjątkowy cel.


Jednocześnie zapraszamy wszystkie artystyczne dusze w dniu 5 marca 2022 r. do MOK w Nowym Sączu, gdzie odbędzie się wspólne, spontaniczne malowanie obrazu z naszymi studentami. Oczywiście dochód z jego sprzedaży zostanie także przeznaczony na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

UWAGA: Studenci i pracownicy prosimy przekazujcie swoje prace, cały zysk zostanie przekazany na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

Szczegółowe informacje na plakacie i w siedzibie MOK w Nowym Sączu oraz w Dziale nauki i rozwoju PWSZ tel. 18 547 56 02  lub 547 56 03 wew. 102 (ul. Staszica 1, pok. 15).

 5 marca dla ukrainy plakat a3 ok