Wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenta

można składać w DS do wyczerpania wolnych miejsc (ul. Długosza 61, Nowy Sącz).

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowny Kandydacie, jeśli poszukujesz mieszkania w doborowym towarzystwie i miłej atmosferze – Dom Studenta PWSZ w Nowym Sączu przy ul. Długosza 61 to miejsce dla Ciebie!

Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta. Dużą zaletą usytuowania jest bliskość Instytutów Uczelni – od 5 do 15 minut pieszo.

W akademiku może zamieszkać 176 studentów w nowocześnie wyposażonych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych, które są umeblowane i wyposażone w łazienki. Każdy pokój posiada łącze internetowe. Dom Studenta posiada także ogólnodostępne kuchnie, a także ogólnodostępną salę telewizyjną. Istnieje możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia za odpłatnością.

Dom Studenta to jedyne takie miejsce w Nowym Sączu, które jest obliczone na każdą kieszeń, a funkcjonalne i nowoczesne wyposażenie zapewnia świetne warunki do nauki.

 

Wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenta w roku akademickim 2018/2019

Więcej informacji:

Dom Studenta
ul. Długosza 61
33–300 Nowy Sącz
tel.: 18 547 35 33

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.