Sądeczanka Patrycja Słaby została Mistrzynią Świata w sportach sylwetkowych bikini fitness na Mistrzostwach Świata Juniorów w Ekwadorze (Quito). 20-letnia studentka z Nowego Sącza startuje zaledwie od roku, a ma już na swoim koncie m.in.: pięć złotych medali, jeden brązowy, w tym tytuły Mistrzyni Europy Juniorów oraz Mistrzyni Polski. Dzisiaj do niemałego dorobku, dołożyła najważniejszy laur.

– Jestem Mistrzynią Świata – podzieliła się ze swoimi przyjaciółmi i kibicami na Facebooku.

20-latka na co dzień studiuje fizjoterapię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Jak przyznała, sporty sylwetkowe wymagają nie tylko siły, ale także kobiecości. Dziewczyna trenuje od trzeciej klasy Szkoły Podstawowej.

– Niecierpliwie oczekuje oficjalnego potwierdzenia mojego startu na Mistrzostwach Świata w Quito (Ekwador). Regularnie przeglądam i uzupełniam mój magiczny notes. Od dwóch lat zapisuje oraz skreślam zrealizowane plany, cele, marzenia. Gdy rok temu zapisywałam tam termin pierwszych zawodów nawet nie przypuszczałam, że tak potoczy się moja sportowa kariera. Moje marzenia zaczęły przeradzać się w rzeczywistość – pisała początkiem listopada.

Dodała, iż fakt, że już tyle zdobyła, a jest dopiero rok na ,,scenie”, niesamowicie ją motywuje.

– To dopiero początek, jeszcze wiele muszę się nauczyć, wypracować, doświadczyć. Jeśli masz cele – zapisz je! Regularnie prowadź swój magiczny notes. Z czasem małe cele, zaczną być kluczem do twoich wielkich marzeń – skwitowała.

5 listopada stało się, Patrycja Słaby została powołana, by reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorów w Ekwadorze.

– Kolejne marzenie spełnione – napisała. – Wielkimi krokami zbliżają się moje ostatnie zawody w tym sezonie zarówno jak i w roku. Mój debiutancki start odbył się w lutym na #debiuty2018. Cały rok jestem w „gazie”. Każdy start to spełnienie moich marzeń! Już nie mogę doczekać się moich pierwszych Mistrzostw Świata, to będzie magiczna chwila! – posumowała kilka dni przed ostatecznym starciem.

Dzisiaj spełniła swoje kolejne marzenie.

Serdecznie gratulujemy Patrycji Słaby fenomenalnego wyniku!

Na zdjęciach poniżej: Patrzycja Słaby: artystyczne zdjęcie portretowe i na zawodach

Źródło: https://www.dts24.pl/sadeczanka-patrycja-slaby-mistrzyna-swiata-w-ekwadorze/

2 12 2018 Patrycja12 12 2018 Patrycja2