3.11.2016

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu pożegnała kolejnych absolwentów Instytutu Technicznego. Tytuł inżyniera lub magistra odebrało blisko 30 byłych już studentów kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Absolwenci odebrali dyplomy z rąk rektora PWSZ w Nowym Sączu dr. hab. inż. Mariusza Cygnara, zastępcy prezydenta Wojciecha Piecha, dyrektora Instytutu Technicznego prof. dr. hab. inż. Adama Ruszaja, prorektora ds. nauki, rozwoju

i współpracy dr doc. Marka Reichela oraz wicedyrektor Instytutu Technicznego dr inż. Anny Kochanek.

Zastępca prezydenta podkreślił jak ważny
w życiu każdego studenta jest dzień ukończenia edukacji wyższej.

- To szczególnie dzień w waszym życiu. To dzień przełomu, kiedy to przystępujecie już na własny rachunek do realizowania własnych planów, marzeń i działań, które pozwolą się wam samorealizować.

Wojciech Piech przytoczył także słowa św. Jana Pawła II. - Kiedy będziecie szli przez życie pamiętajcie, że miarą człowieka jest nie to co posiada, ale to czym dzieli się z innymi.

Zastępca prezydenta życzył absolwentom PWSZ, aby ta dewiza towarzyszyła im w życiu zawodowym i prywatnym.
- Jestem przekonany, że Instytut Techniczny dobrze przygotował Państwa do odnalezienia się na rynku pracy. Kierunki realizowane na tej uczelni są zbieżne ze strategię rozwoju państwa. Mechatronika oraz zarządzanie i inżynieria produkcji znakomicie wychodzą naprzeciw potrzebom współczesnej gospodarki - dodał Wojciech Piech. Zastępca prezydenta podkreślił także, jak ważne w rozwoju absolwentów będzie samokształcenie się, które pozwoli im utrzymać wysoki poziom konkurencyjności na rynku pracy.

Zastępca prezydenta złożył gratulacje tegorocznym absolwentom PWSZ i życzył sukcesów zawodowych. Podziękował także władzom uczelni i wykładowcom za przekazaną wiedzę i doświadczenie życiowe.

- Jestem dumny, że PWSZ realizuje programy drugiego stopnia kształcenia i przygotowuje się do wdrożenia studiów jednolitych. To budujące, że nasza społeczność jest w stanie zapewniać coraz lepszą ofertę edukacyjną - powiedział Wojciech Piech.

Gratulacje oraz życzenia absolwentom złożyli także rektor uczelni dr. hab. inż. Mariusz Cygnar oraz prorektor ds. nauki, rozwoju i współpracy dr doc. Marek Reichel. Do gratulacji przyłączył się także prof. dr hab. inż. Adam Ruszaj.

- Jest to bardzo ważna uroczystość, szczególnie dla absolwentów, którzy osiągnęli kolejny etap rozwoju zawodowego. Dla nas nauczycieli jest to powód do dumy i satysfakcji. Gratuluję Państwu tego sukcesu - powiedział dyrektora Instytutu Technicznego dodając, że absolwenci zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie pracowników PWSZ.

 

Na zdjęciu poniżej: zbiorowe zdjęcie absolwentów, gości i wladz uczelni

2016 3 11 2016 absolwenci IT 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2016 3 11 2016 absolwenci IT 82016 3 11 2016 absolwenci IT 52016 3 11 2016 absolwenci IT 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Na zdjęciach powyżej, od lewej: pierwsze: aula IT, absolwenci i gościce; drugie: prof. Zbigniew Ślipek, wiceprezydent Wojciech Piech, rektor, dr hab. Mariusz Cygnar, dyrektor Instytutu Technicznego prof. dr. hab. inż. Adam Ruszaj, trzecie: przemawia prof. dr. hab. inż. Adam Ruszaj

Na zdjęciach poniżej, od lewej: pierwsze - studentka odbira dyplom z rąk rektora Mariusza Cygnara, drugie: absolwent odbira gratulacjeod wiceprezudenta Wojciecha Piecha, trzecie, od prawej: rektor Mariusz Cygnar, wiceprezydent Wojciech Piech, prof. Zbigniew Ślipek

2016 3 11 2016 absolwenci IT 12016 3 11 2016 absolwenci IT 32016 3 11 2016 absolwenci IT 7

Tekst i zdjęcia z: https://www.nowysacz.pl/komunikaty-biura-prasowego/15364

Absolwenci Instytutu Technicznego PWSZ z dyplomami

4.11.2016

 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu pożegnała kolejnych absolwentów Instytutu Technicznego. Tytuł inżyniera lub magistra odebrało blisko 30 byłych już studentów kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Absolwenci odebrali dyplomy z rąk rektora PWSZ w Nowym Sączu dr. hab. inż. Mariusza Cygnara, zastępcy prezydenta Wojciecha Piecha, dyrektora Instytutu Technicznego prof. dr hab. inż. Adama Ruszaja, prorektora ds. nauki, rozwoju

i współpracy dr doc. Marka Reichela oraz wicedyrektor Instytutu Technicznego dr inż. Anny Kochanek.

Zastępca prezydenta podkreślił jak ważny w życiu każdego studenta jest dzień ukończenia edukacji wyższej.

To szczególnie dzień w waszym życiu. To dzień przełomu, kiedy to przystępujecie już na własny rachunek do realizowania własnych planów, marzeń i działań, które pozwolą się wam samorealizować.

Wojciech Piech przytoczył także słowa św. Jana Pawła II.

Kiedy będziecie szli przez życie pamiętajcie, że miarą człowieka jest nie to co posiada, ale to czym dzieli się
z innymi. Zastępca prezydenta życzył absolwentom PWSZ, aby ta dewiza towarzyszyła im w życiu zawodowym
i prywatnym.

Jestem przekonany, że Instytut Techniczny dobrze przygotował Państwa do odnalezienia się na rynku pracy. Kierunki realizowane na tej uczelni są zbieżne ze strategię rozwoju państwa. Mechatronika oraz zarządzanie
i inżynieria produkcji znakomicie wychodzą naprzeciw potrzebom współczesnej gospodarki
– dodał Wojciech Piech.

Zastępca prezydenta podkreślił także, jak ważne w rozwoju absolwentów będzie samokształcenie się, które pozwoli im utrzymać wysoki poziom konkurencyjności na rynku pracy.

Zastępca prezydenta złożył gratulacje tegorocznym absolwentom PWSZ i życzył sukcesów zawodowych. Podziękował także władzom uczelni i wykładowcom za przekazaną wiedzę i doświadczenie życiowe. – Jestem dumny, że PWSZ realizuje programy drugiego stopnia kształcenia i przygotowuje się do wdrożenia studiów jednolitych. To budujące, że nasza społeczność jest w stanie zapewniać coraz lepszą ofertę edukacyjną – powiedział Wojciech Piech.

Gratulacje oraz życzenia absolwentom złożyli także rektor uczelni dr. hab. inż. Mariusz Cygnar oraz prorektor ds. nauki, rozwoju i współpracy dr doc. Marek Reichel. Do gratulacji przyłączył się także prof. dr hab. inż. Adam Ruszaj.

Jest to bardzo ważna uroczystość, szczególnie dla absolwentów, którzy osiągnęli kolejny etap rozwoju zawodowego. Dla nas nauczycieli jest to powód do dumy i satysfakcji. Gratuluję Państwu tego sukcesu – powiedział dyrektora Instytutu Technicznego dodając, że absolwenci zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie pracowników PWSZ.

Tekst z: https://www.starosadeckie.info/edukacja/absolwenci-instytutu-technicznego-pwsz-dyplomami/