INnovation​ ​Technology​ ​Conference​ ​(INT​ ​C)​ to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez studentów Politechniki Rzeszowskiej, a dokładniej przez członków dwóch Kół Naukowych: Elektroniki i Technologii Informacyjnych (Rzeszowska Grupa IT) oraz Informatyków KOD (Rzeszowska Grupa.NET).

Konferencja ta ma na celu zachęcić młodych miłośników branży IT do dalszego rozwoju w tym kierunku oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku pracy na podkarpaciu.

Nasi studenci IV roku Informatyki Stosowanej z Instytutu Technicznego również włączyli się do udziału w tegorocznej edycji.

Konferencja ta, to nie tylko wykłady i prelekcje, ale również specjalnie utworzona strefa targowa, która zgromadziła największe firmy IT i nie tylko (Asseco Poland, Deloitte, Fabrity, PGS Software, Ailleron, Concise Software, Bank Pekao S.A, SoftSystem, IBM, Samsung Inkubator, Predica, RMF FM, Eska Rzeszów ).

Studenci podczas przerw między wykładami brali udział w konkursach organizowanych przez firmy IT, jak również włączyli się w dyskusję na temat staży oraz praktyk studenckich z rekruterami firm programistycznych.