Kolędowanie studentów, łamanie się opłatkiem oraz uroczyste, wigilijne spotkanie pracowników i władz Uczelni i Instytutu – tak wyglądało świąteczne spotkanie w Instytucie Technicznym.

Studencka grupa kolędniczna z Instytutu Technicznego wprowadziła świąteczną atmosferę do sal wykładowych i laboratoryjnych, śpiewając kolędy i pastorałki, pielęgnując w ten sposób piękną, chrześcijańską tradycję radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie.

Pracownicy i wykładowcy licznie przybyli na wieczorne spotkanie opłatkowe. Swoją obecnością spotkanie uświetniły władze Uczelni – Prorektor dr Halina Potok, Prorektor dr Marek Reichel, Kanclerz Zbigniew Gorgosz oraz J.M. Rektor dr hab. inż. Mariusz Cygnar, który przekazał zgromadzonym życzenia świąteczno - noworoczne. Rolę gospodarzy pełniła Dyrekcja Instytutu: prof. dr hab. inż. Adam Ruszaj wraz z dr inż. Anną Kochanek.

Zanim podzielono się opłatkiem liczne grono zebranych wysłuchało Słowa Bożego, które wygłosił ks. dr Marek Mierzyński. Potem były już życzenia i uroczysta wieczerza wigilijna. Spotkanie przebiegało w serdecznej i rodzinnej atmosferze.