wampiriada1212Gorące podziękowania dla studentów Instytutu Technicznego za udział w tegorocznej akcji oddawania krwi – Wampiriada 2012
Gratulujemy Postawy!

Wszystkim studentom, którzy włączyli się do akcji Wampiriada 2012 dziękujemy za okazaną życzliwość i przekazanie bezcennego daru serca - krwi, która ratuje zdrowie i życie wielu osobom.

Akcja rozpoczęła się zbiórką wszystkich zdeklarowanych osób przed budynkiem Instytutu Technicznego o godz. 8: 45. Następnie studenci pod opieką Pani Dyrektor przeszli do Instytutu Zdrowia, gdzie szybko ustawiły się kolejki chętnych do oddania krwi. Każdy dawca wypełnił odpowiedni formularz oraz został zbadany przez lekarza, a po oddaniu krwi otrzymał słodki upominek.

Nasi studenci pokazali, że mają bardzo dobre serca!!!!!

Zbiórka zakończyła się sporym sukcesem, bowiem do oddanie krwi zgłosiło ponad 70 studentów z samego Instytutu Technicznego. Wszyscy byli bardzo dzielni - nikt nie zemdlał. Chętnych było więcej, niż możliwości laboratorium.

Dziękujemy szczególnie za cierpliwość, którą jak się okazało musieli wykazać się wszyscy biorący udział w akcji.

Dzięki takim inicjatywom kształtujemy swoją postawę i kompetencje społeczne. Krwiodawstwo jest szczególnym wyrazem bezinteresownej pomocy i solidarności społecznej.

Dyrekcja Instytutu kieruje swoje uznanie i podziękowania dla wszystkich Studentów, którzy włączyli się do tak szlachetnej akcji, gdyż to dzięki Waszej ofiarności udało się zebrać znaczącą ilość tak potrzebnej krwi.

Dyrekcja Instytutu Technicznego