1 kwietnia br. w kampusie Instytutu Kultury Fizycznej przy ul. Kościuszki 2 odbył się kolejny Dzień otwarty. Jak co roku zajęcia prowadzone w tym dniu przez wykładowców  były przygotowane z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych, przyszłych maturzystów. Instytut odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Nr 3 im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu, Technikum Samochodowego, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu oraz Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu. 

W organizację Dnia otwartego włączyli się nie tylko wykładowcy IKF ale także studenci wszystkich kierunków studiów. Przyszli maturzyści zwiedzali specjalistyczne i  bogato wyposażone pracownie: nauk biomedycznych, fizjoterapii oraz biomechaniki. Nie zabrakło możliwości czynnego uczestnictwa w zajęciach praktycznych, uczniowie brali udział w warsztatach samoobrony, tańców integracyjnych, gier i zabaw oraz w zajęciach w wodzie. 

Mamy nadzieje, że odwiedziny uczniów szkół ponadpodstawowych oraz stworzenie możliwości czynnego uczestnictwa w życiu Instytutu Kultury Fizycznej poszerzyła ich wiedzę na temat specyfiki i atrakcyjności kierunków studiów funkcjonujących w ofercie naszej Uczelni. 

Do zobaczenia za rok!

1 dzien otwarty pwsz ikf studenci witaja odwiedzajacych