Dyscyplina naukowa:

zdj kadra

Zakład: Neofilologii
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wykształcenie kierunkowe

Studia licencjackie na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwami - Universidad de Alcalá (Hiszpania).

Studia licencjackie na kierunku Turystyka - Universidad de Alcalá (Hiszpania).

Specjalizacja w Zarządzaniu firm turystycznych - Universidad de Alcalá (Hiszpania).

Studia  magisterskie na kierunku Zarządzanie marketingiem w firmach turystycznych - Universidad de Cantabria (Hiszpania).

Studia  podyplomowe na kierunku Przygotowanie pedagogiczne do pracy nauczycielskiej w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

Dorobek publikacyjny i badawczy

Uczestniczyłam w firmie CA & Asociados w opracowywaniu Turystycznego Planu Marketingowego Wspólnoty Autonomicznej Kantabrii na lata 2020 i 2021. W tym projekcie prowadziłam prace analityczne, przechwytując i analizując dane, identyfikując regionalnymi punktami odniesienia strategii turystycznej i uczestnictwo w spotkaniach z przedstawicielami sektora turystycznego, a także z kierownictwem wyższego szczebla departamentu turystyki rządu Kantabrii. https://profesional.turismodecantabria.com/ficheros/esp/Informes/857F43FF-02D4-E5A0-BF6E-47EAF48F15B4.pdf/

Przeprowadziłam również badanie najlepszych praktyk marketingowych dla Miejsc Turystycznych, o zasięgu krajowym i międzynarodowym, będąc odpowiedzialną za napisanie opublikowanego przez firmę CA & Asociados studium rekomendacji dla Miejsc Turystycznych. http://caasociados.es/wp-content/uploads/2020/05/9-Tendencias-en-Portales-Web-de-Destinos-Turisticos_CAAsociados.pdf

 

Prowadzone przedmioty

Lektorat języka obcego (JH)

 

Zainteresowania „pozanaukowe”

Turystyka, podróże, góry, fotografia.