18 marca w Internacie Międzyszkolnym w Starym Sączu odbył się wernisaż prac Moniki Jasińskiej - studentki filologii rosyjskiej PWSZ w Nowym Sączu. Młoda artystka współpracuje z Fundacją Będzie Dobrze w ramach projektu Fabryka Młodych Talentów. Wernisaż organizuje po raz pierwszy, ale nie ukrywa, że chciałaby dzielić się swoją twórczością z innymi. W swoich pracach inspiruje się głównie postaciami z filmów - fun art. Monika pasjonuje się także językiem rosyjskim i to jest obecnie jej główne zajęcie.

Wernisaż odbył się dzięki przychylności pani Dyrektor Internatu Lucyny Dybiec, a także wychowawców Internatu. Wystawę można oglądać w budynku Internatu do 30 marca.

Fabryka Młodych Talentów ma dać szansę młodym i utalentowanym osobom rozwijać się i przede wszystkim realizować się na zewnątrz, dzielić swoją pasją z innymi.

Jeśli jesteś uzdolniony i chcesz podzielić się swoja pasją z innymi napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.