Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia

dr Halina Potok - Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia

Rektorat

Informujemy, iż w od 1 kwietnia 2022 r. obowiązywać będą następujące godziny konsultacji dla studentów:

wtorek: 8.00 - 11.00

piątek: 13.00 - 14.00

Studenci mają również możliwość umawiania się na konsultacje z Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia za pośrednictwem wideokonsultacji na platformie Teams - po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby (drogą emailową/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ - termin i godzina konsultacji).

W sprawach nagłych istnieje możliwość umawiania konsultacji w sprawach studenckich po wcześniejszym ustaleniu terminu z pracownikami Działu Spraw Studenckich i Kształcenia:
(tel: 18 443-45-45, wew. 107, 108, 109, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)


Dział Spraw Studenckich i Kształcenia

 

Informujemy, iż w dniu 17 stycznia 2022 r. Dział Spraw Studenckich i Kształcenia jest NIECZYNNY. Kontakt możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju kontakt z Działem Spraw Studenckich i Kształcenia możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. lub pod numerem telefonu tel.: 18 443-45-45, wew. 107, 108, 109, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 - 14.00.

 

Zaświadczenia

Informujemy, że w Dziale Spraw Studenckich i Kształcenia (budynek Rektoratu PWSZ, ul. Staszica 1, pok. nr 07, 08) wydawane są w godzinach przyjęć i na prośbę studenta następujące imienne zaświadczenia:

Zaświadczenia do kredytu studenckiego - student zobligowany jest odebrać zaświadczenie osobiście, przedkładając dowód osobisty oraz indeks z aktualnym wpisem na kolejny semestr studiów.

Zaświadczenie o wysokości otrzymywanej pomocy materialnej dla studentów (wszystkie rodzaje stypendium) - student zobligowany jest przedłożyć aktualną legitymację studencką lub w przypadku absolwenta naszej uczelni, dowód osobisty.

Pomoc psychologiczna

Gabinet konsultacji psychologicznych – PWSZ Nowy Sącz

Telefoniczna forma wsparcia psychologicznego dla studentów

Drodzy Studenci,

w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju informujemy studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, iż istnieje możliwość telefonicznych konsultacji psychologicznych. Uczelnia pokrywa koszty czterech konsultacji w roku kalendarzowym. Konsultację należy uzgodnić drogą telefoniczną z psychoterapeutą.

Dane kontaktowe:

Wawszczak Maria – psycholog kliniczny, psychoterapeuta
Certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Telefon kontaktowy: 606 222 269

ul. Plac 3 Maja 3/4, 33–300 Nowy Sącz

Poradnie psychologiczne świadczące usługi w ramach NFZ

 

„Strefa komfortu PSRP” to projekt skierowany do wszystkich studentów z całej Polski polegający na wsparciu psychologicznym. W ramach tej inicjatywy każdy student ma możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy online oraz wzięcia udziału w webinariach prowadzonych przez specjalistów. Dzięki temu projektowi można uzyskać odpowiedź na nurtujące często pytania, m.in. w jaki sposób radzić sobie z lękiem, jak produktywnie wykorzystać czas oraz jakie sygnały mogą świadczyć o złym stanie zdrowia psychicznego. Wszystko jest warte rozmowy!

Projekt realizowany w ramach zadania zleconego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Szczegółowe informacje: https://wsparciepsychologiczne.psrp.org.pl/