Zapraszamy na spotkanie z Firmą Algoos Study Work &Travel Aborad,

partnerem Programu Erasmus+, dającym możliwość wyjazdu na praktyki

wszystkim studentom i absolwentom naszej Uczelni

Instytut Języków Obcych PWSZ - Piątek 14.12.2018 r. godz. 10:30

algoos plakat

Instytut Ekonomiczny zaprasza na Sądeckie Konwersatorium Naukowe

pt. "Bezpieczne zakupy w sieci", które poprowadzi Pan Jakub Pepłoński z Allegro

w środę 12 grudnia 2018 r. o godz. 11:30, sala 2.6

Wstęp wolny!

Instytut Ekonomiczny zaprasza na wykład w ramach Sądeckiego Konwersatorium Naukowego

pt.: "Bankowość spółdzielcza w Polsce - Misja - Wyróżniki - Wartości",

który poprowadzi Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Nowym Sączu Pani Maria Twardowska

w piątek 14 grudnia 2018 r. o godz. 11:15, sala 2.6

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy na wykład dra Stefana Florka "Opóźnienie ewolucyjne i jego negatywne konsekwencje"
19 listopada(poniedziałek) o godz. 10.30 w Auli PWSZ

PWSZ FLOREK plakat A3 podglad1 1

Zapraszamy!

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Was do udziału w XVI Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych pt. Społeczeństwo wobec wyzwań XXI wieku, która odbędzie się w dniach 5-7 grudnia 2018 r. Organizatorami Sympozjum są: Koło Naukowe Rozwoju Regionalnego oraz Koło Naukowe Marketer działające w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Patronat nad sympozjum objął Rektor Państwowej Wyższej Szkoła Zawodowej w Nowym Sączu – dr hab. inż. Mariusz Cygnar.

Dyrekcja Instytutu Ekonomicznego

Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu

serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dzień Przedsiębiorczości,

organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości,

który odbędzie się w dniu 13.11.2018 r.

w godz. 10.00 - 13.00

w Instytucie Ekonomicznym PWSZ przy ul. Jagiellońskiej 61.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – wypełniony formularz proszę odesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROGRAM

Zapraszamy studentów (powyżej 1 roku studiów) do składania wniosków aplikacyjnych na wyjazdy

w ramach Programu ERASMUS+ do uczelni partnerskich na semestr letni 2018/19.

logo erasmus

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Student-Wynalazca, organizowanym przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach.

Fundusz Stypendialny im. Braci Potoczków wspiera naukę zdolnej młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Jego celem jest również promowanie młodych talentów, uczniów twórczych, pragnących robić więcej i wiedzieć więcej dla własnego rozwoju i doskonalenia się. Na stypendium mogą liczyć przede wszystkim uczniowie oraz studenci z najlepszą średnią ocen. Do przyznania stypendium brane jest również po uwagę kryterium dochodu przypadającego na każdego członka w rodzinie, a także dodatkowe osiągnięcia i zaangażowanie w pracach społecznych oraz wolontariacie.

Wszelkich informacji udziela:
Fundacja Sądecka
BIURO: ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz
Godziny otwarcia biura: pon-pt , 8.00-16.00
tel. (18) 475 16 20
fax (18) 475 16 27

Koordynator:
Przemysław Bawołek
tel. (18) 475 16 30

W imieniu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz Małopolskiego Oddziału PFRON serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Konferencji „Dopalacze – jak chronić nasze dzieci przed zagrożeniami. Aspekty prawne i psychologiczne”.

Organizowana przy współpracy w Ministerstwem Zdrowia Konferencja odbędzie się w dniu 8 października 2018 r. o godzinie 10.00 w Auli im. prof. Andrzeja Bałandy przy al.Wolności 40 w Nowym Sączu. Gościem specjalnym spotkania będzie Pani Minister Józefa Szczurek-Żelazko, sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia.

konferencja 08.10 nowy sącz program plakat patronaty 1